Q
Q

Оплата та доставка

Способи оплати

 

 1. Оплата готівкою або банківською картою в офісі компанії.

 2. Ви можете оплатити замовлення готівкою або за допомогою платіжної картки в касі нашого офісу за адресою: м. Одеса, вул. Хімічна 35.

  Оплата відбувається виключно в національній валюті.

  Увага: Ми не приймаємо платежі переказом з картки на картку приватної особи. Відповідно до закону, як юридична особа, ми приймаємо грошові кошти тільки на наш розрахунковий рахунок за допомогою банківського переказу або карткою через форму еквайрингу чи в касу.

   

 3. Оплата платіжними картками.

 4. Ми приймаємо платежі за банківськими картками таких платіжних систем:

  При оплаті платіжною карткою після натискання на кнопку «Оплатити», Ви потрапите на сторінку оплати Українського процесингового центру UPC, де буде необхідно ввести дані Вашої платіжної картки та підтвердити оплату. Вся передана вами інформація є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Дані вашої картки передаються до процесингового центру в зашифрованому вигляді. Передача інформації здійснюється закритими банківськими мережами найвищого ступеня захисту. Таким чином, персональні та банківські дані клієнта недоступні для працівників інтернет-магазину. Якщо на вашій картці є в наявності необхідна сума, її буде заблоковано і списано.

  У разі відмови від замовлення (або частини його) ви можете замовити інший товар на цю суму, або повернути всю суму на вашу картку. Терміни повернення залежать від банку-емітента і варіюються в межах від 1 до 30 днів.

  Увага: При поверненні коштів клієнту, повернення здійснюється тільки на ту картку, з якої було здійснено оплату.

   

 5. Безготівковий розрахунок:

 6. Оплата здійснюється тільки за попередньо виписаним рахунком на розрахунковий рахунок у відділенні будь-якого банку.

  Рахунок можна виписати, повідомивши свого контактного менеджера або зателефонувавши/надіславши листа в компанію із запитом.

  Документи, які необхідно надати для виписки рахунку/накладної на отримання товару/податкової накладної:

 

 1. На фізичну особу, необхідно повідомити:
 2. - ПІБ платника та одержувача замовлення.

 3. На ФОП або юридичну особу::
 4. - Виписка з ЄДРПОУ;

  - Копія свідоцтва платника ПДВ або копію свідоцтва про єдиний податок, якщо Ви перебуваєте на спрощеній системі оподаткування;

  - Банківські реквізити.

 

Увага:

 1. Товар зі складу та документи на отримання для ФОП або юридичних осіб виписуються тільки за наявності оригіналу довіреності.
 2. Оплата за рахунками має проводитися контрагентом, який зазначений у рахунку як «Покупець». В іншому випадку ТОВ «Квадро» залишає за собою право на повернення грошових коштів, як помилково отриманих.
 3. При оплаті рахунку через термінал у призначенні платежу необхідно вказати номер рахунку.

 

 

Доставка

 

 1. Самовивіз

 2. Самовивіз доступний у будні з 9:00 до 17:00 (без обіду), субота та неділя - вихідні дні, за адресою: м. Одеса, вул. Хімічна 35.

  Замовлення видається тільки за наявності дозвільних документів, які можна отримати, звернувшись в офіс компанії до менеджерів, документи можуть бути видані особисто або відправлені на електронну пошту або Вайбер.

  Номер складу, на якому знаходиться замовлення, вказано в документах на отримання.

   

 3. Доставка компанією "Квадро".

 4. Компанія Квадро надає послуги доставки замовлення.
  Умови доставки:

  • - Доставка продукції здійснюється з 08:30 до 17:00 понеділок-п'ятниця, субота та неділя - вихідні дні.
  • - Перед завантаженням оператор телефонує і повідомляє орієнтовний час прибуття.
  • - У вартість доставки включено завантаження і доставка матеріалу за вказаною адресою, вивантаження товару з автомобіля клієнт здійснює самостійно.
  • - Час безкоштовного простою авто на вивантаженні - 60 хвилин, далі кожні наступні 30 хвилин оплачуються за тарифом 150грн./30хв., відлік часу починається з моменту, коли автомобіль готовий до розвантаження.
  • - Безкоштовний час очікування вивантаження 20 хвилин, у разі якщо клієнт не починає вивантаження протягом цього часу, то нараховується пеня.
  • - Матеріал, що не потребує додаткової обробки, доставляється наступного дня за умови замовлення до 16:00.
  • - Готова продукція поставляється виключно в упакованому вигляді.

   

 5. Доставка компаніями – вантажоперевізниками

 6. Здійснюється за допомогою:

  - Нова пошта,

  - САТ,

  - Делівері.

   

  При замовленні доставки кур'єрською службою обов'язково виконується пакування замовлення за додаткову плату.

  Відправлення замовлення здійснюється в будні до 15:00 після повної оплати за замовлення, пакування. Вартість доставки залежить від ваги, габариту, суми страховки, типу послуг доставки і вираховується безпосередньо на відділенні обраної замовником кур'єрської служби, згідно з їхнім прайсом.

  Компанія «Квадро» відповідає за якість замовлення до моменту передачі вантажу кур'єрській службі. У разі виникнення спірних питань/пошкоджень при отриманні замовлення на відділенні, питання вирішуються з кур'єрською службою згідно з їхніми умовами роботи до моменту оплати та отримання вантажу і обов'язково складається акт/претензія про пошкодження вантажу на відділенні.

   

   

   

Умови повернення

 1. Умови повернення та обміну товару неналежної якості (браку).

 2. Згідно законодавства*, клієнт має право, при наявності фіскального чеку, на повернення фурнітури протягом строку, який не перевищує 14 календарних днів, якщо:

  • - товар належної якості, який не використовувався та має товарний вид;
  • - товар неналежної якості, пошкодження чи брак було виявлено після придбання чи час встановлення.

  Поверненню не підлягає фурнітура, яка входить до комплекту Універсальних модулів.

   

  Звертаємо вашу увагу!

  Згідно законодавства** товари, які нарізані або розкроєні під розмір визначений Замовником обміну або поверненню не підлягають.

  До таких товарів відносяться:

  • - плитні матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити),
  • - погонажні (плінтус, наличник),
  • - скло.

  Повернення товару здійснюється на склад продавця за адресою м. Одеса, вул. Хімічна 35, у будні з 9:00 до 17:00 (без обіду) субота та неділя - вихідні дні.


  *Закон України « Про захист прав споживачів» від 12 травня 1991 року N 1023-XII

  ** Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 року № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» ( Додаток 3)

   

 3. Додаткова інформація

Якщо в замовленні також були присутні товари належної якості, то сума доставки не підлягає поверненню. Якщо оплату було здійснено банківською карткою, то кошти повертаються саме на ту картку, з якої було здійснено оплату.