Fundermax

Image00002.jpg


Fundermax  (Фундермакс) - бренд, який несе спадок Карла Фундера, розпочавши виробництво високоякісних HPL панелей у 1961 році в Австрії. Цей завод став уособленням інновацій та надійності у виробництві панелей, відомих у всьому світі, як Max панелі.

Fundermax працює з точністю та любов'ю до натуральної сировини вже 130 років.

Сьогодні вони є виробником високоякісних деревних матеріалів на світового ринку компактних ламінатів для внутрішнього і зовнішнього застосування.

Fundermax - це найвища якість і чудовий дизайн. Мета: надати клієнтам найкращу підтримку в реалізації їхніх ідей.

Близько 1500 співробітників по всьому світу сприяють успіху компанії. Крім штаб-квартири в Санкт-Файт-ан-дер-Глан у Каринтії, у нас є ще два виробничі майданчики в Австрії:

- Нойдорфль, Бургенланд,

- Вінер-Нойдорф, Нижня Австрія.

Кожен рік завод Fundermax вдосконалює свій продукт, і це відчутно, коли ви тримаєте в руках зразки панелей Fundermax .

Fundermax утримує лідируючу позицію у своєму сегменті ринку протягом багатьох років. Світові відомі архітектори використовують панелі Фундермакс у своїх найкращих проектах по всьому світу.

"Для тих, хто творить" - це гасло Fundermax. Ця фраза адресована творчим умам, що створюють архітектурні шедеври в Україні.

Благодаря архітекторам і дизайнерам, ми можемо повністю використовувати потенціал панелей Фундермакс, реалізуючи безліч унікальних проектів у всій Україні.

Якість панелей Fundermax - це стабільність. Ця властивість є основою філософії їх виробництва.

Fundermax  (Фундермакс) виготовляється з трьох типів серцевини (ядра): коричневого (Fundermax Exterior), чорного та білого (Fundermax Interior). Колір ядра вказує на призначення панелі: коричневе ядро - для зовнішніх робіт; чорне чи біле - для внутрішніх приміщень.

Однорідність ядра - це показник якості панелі. Чим однорідніше ядро, тим вища якість продукту.

Панелі Fundermax мають найбільшу щільність ядра, від 1,450 до 1,550 г/м3. Ці цифри мають значення, порівнюючи різні зразки HPL панелей за однакової товщини та розміру. Менш щільні панелі вбирають більше вологи і виявляють велику нестабільність у змінних температурних умовах.